Vereniging voor Mensen met Constitutioneel Eczeem

18-10-2025 | Heb jij last van handeczeem? Kom dan naar de Handeczeemdag op 22 november a.s. in het Van der Valk hotel in Breukelen! De VMCE organiseert een informatieve, inspirerende en gezellige dag vol kennis, praktische tips en herkenning.
Tijdens deze dag ontdek je de nieuwste inzichten over handeczeem, krijg je praktische adviezen én kun je zelf aan de slag.


In de plenaire zaal kun je de hele middag terecht met al je vragen over verschillende zalven en verzorgingsproducten. Er zijn werkhandschoenen die je kunt bekijken en vergelijken. Daarnaast kun je zelf koekjes bakken, waarbij je leert hoe je je handen kunt beschermen tijdens het koken of bakken. Ook is er een Arbo arts aanwezig die al je vragen kan beantwoorden.

- Krijg inzichten, advies en informatie vanuit onze sprekers: 

sprekers hed 1

Fred Boots (Bedrijfsarts)
Deelt zijn inzichten en medische adviezen vanuit de praktijk als bedrijfsarts.

sprekers hed 1

Jonathan Jonker en Julitta Boschman (Amsterdam UMC)
Vertellen over hun onderzoek naar handeczeem in het werkveld.

sprekers hed 2

Birgitte Visch (Kapperspoli) 
Deelt haar ervaringen als dermatoloog en haar werk bij Huid en Arbeid.

sprekers hed 3

Carla Uppelschoten  (U-Consultancy)
Geeft informatie over zalven bij handeczeem.


- Programma

handeczeemdagafb.schaarInloop: 12:15 uur
Einde programma: 17:00 uur

Iedereen is welkom — of je nu beroepsmatig of privé last hebt van handeczeem.
Ontmoet professionals en lotgenoten, en krijg direct antwoord op je vragen van experts!
Leer meer over effectieve handverzorging... en ervaar vooral een ontspannen en leerzame middag!

Voor deze dag kun je je met maximaal 1 introducee aanmelden.
Eigen bijdrage:  €7.50 per persoon.
Vol = vol!

Meld je hier aan!  

 

prefooter hed

Steun ons en word lid van de VMCEWord lid en ontvang 4x per jaar het magazine GAAF!

Als lid ontvangt u 4x per jaar ons magazine GAAF!, boordevol ervaringen van lotgenoten, praktische tips en de laatste inzichten op het gebied van eczeemzorg. Bovendien krijgt u toegang tot de besloten Facebook-pagina waar leden wel en wee met elkaar delen en waar je alle vragen kunt stellen over je eczeem. Onder het motto 'Beter leven met eczeem' zet de VMCE zich al ruim twintig jaar in voor mensen met constitutioneel eczeem. Met meer leden kunnen we nóg meer betekenen voor mensen met eczeem. Het zou daarom fantastisch zijn als u lid wordt.

Word lid

banner hed2025 vmce

Lees meer over de VMCE

Vier van de oprichters van de VMCE, allemaal ervaringsdeskundigen vertellen in dit interview uit 1999 over de noodzaak van een vereniging voor mensen met constitutioneel eczeem. Deze redenen zijn nog altijd actueel!